BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 10695089
*
nr 1069 5089
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:05:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/11 11:38:59
1
200 kr
14/11 00:07:47
2
150 kr
14/11 00:07:47
1
200 kr (Budbetjänt)
14/11 15:17:05
3
700 kr
14/11 15:37:54
1
450 kr
14/11 15:37:54
3
500 kr (Budbetjänt)
14/11 17:30:50
1
600 kr
14/11 17:30:50
3
700 kr (Budbetjänt)
14/11 17:31:25
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37
-
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5089
Bordslampor
Ett par, 50/60-tal
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/11 11:38:59 | 1 | 200 kr |
| 14/11 00:07:47 | 2 | 150 kr |
| 14/11 00:07:47 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 15:17:05 | 3 | 700 kr |
| 14/11 15:37:54 | 1 | 450 kr |
| 14/11 15:37:54 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 17:30:50 | 1 | 600 kr |
| 14/11 17:30:50 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 17:31:25 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:37 -
7156 Bordslampa
Sten/metall, Kolonn. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:13



